O NÁS

Od svého vzniku, v roce 2002, se věnujeme dopravnímu vzdělávání a to nejen v Pardubickém kraji. Školení řidičů profesionálů, školení řidičů referentských vozidel, školení řidičů ADR, bezpečnostní poradenství ADR (DGSA) je jen část naší činnosti.    Jsme akreditovaným školicím střediskem dle zákona 247/2000 Sb. Majitel firmy se zabývá školením v dopravě již od roku 1976.

Ve vzdělávání dospělých působíme již více než 12 let. Máme velké zkušenosti se školeními, kurzy, semináři a dalšími vzdělávacími aktivitami pro dospělé. Pořádáme kurzy tradiční i školení na míru zákazníkům. Dopravcům, řidičům, dispečerům nabízíme také odborné poradenství, stahování a vyhodnocování dat z digitálních tachografů a karet řidiče.

 O nás

Úspěšně jsme v období 2011 – 2013 realizovali vzdělávací projekty v rámci Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost a to konkrétně ” Další vzdělávání v silniční automobilové dopravě” a „Vzděláváním k moderní autoškole“. Zkušenosti máme i s poradenstvím a úspěšným vedením projektů v rámci projektu ESF “Vzdělávejte se!”.

Do našeho týmu patří odborníci z oblasti dopravy, kontrolní činnosti v dopravě, soudního znalectví v  dopravě, experti na dopravní techniku a STK, odborníci na dopravní legislativu se zkušenostmi s tvorbou právních norem a se vzděláváním odborných pracovníkům v dopravě. Spolupracujeme také s odborníky na vzdělávání v autoškolách a oblasti autoškolství obecně.